Serce 0 Ulubione

Domy Myszków Mijaczów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

269 900 zł130 m² 2 076,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dom jednorodzinny, znajdujący się w miejscowości Myszków, powiat myszkowski dzielnica/ulica Helenówka. Działka: aktualnie jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Siewierz

Siewierz(Myszków + 8 km)

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom dwurodzinny z potencjałem - 160 m | Działka 880 m Doskonały układ | Garaż | Działka prostokątna | Osobne mieszkania | Możliwość adaptacji strychu Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł120 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Sprzedam dom w centrum Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom o powierzchni 120 m2 , posadowiony na działce o powierzchni 1238 m2 zlokalizowany w Myszkowie.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł231 m² 2 043,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Super okazja! Sprzedam dom wolnostojący z dużym potencjałem w centrum Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 230 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł200 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam, dom dwurodzinny, 200 m2, solary, bajeczna okolica, myszków, siewierz. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł148 m² 4 385,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:477 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 128,36m2 znajdujący się w Myszkowie przy ulicy Zielonej. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 500 m² 139,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:70 m²

**leśna enklawa w mieście - działka 2 500 m z domem | Myszków, ul. Szpitalna** Są miejsca, które trudno opisać jednym zdaniem bo łączą w sobie spokój lasu, przestrzeń i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł211 m² 2 654,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Rezerwacja Opiekun oferty Michał Dobrowolski tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego domu o powierzchni 200 m2 z dużym ogrodem. Góra domu do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Myszkowa przy ul. Traugutta. Budynek o powierzchni użytkowej 171 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Poraj

Poraj(Myszków + 9 km)

649 000 zł190 m² 3 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 869 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 190 m , położony w Poraju. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Myszków

Myszków,śląskie

340 000 zł180 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Zadbany dom jednorodzinny z końca lat osiemdziesiątych na osiedlu domów jednorodzinnych w kameralnej dzielnicy Myszkowa. Pełna infrastruktura, budynek ocieplony nowe pokrycie dachowe, całość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij