dowolna

Mieszkania na sprzedaż Myszków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Myszków

Myszków,śląskie

184 000 zł74 m² 2 489,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-5,o powierzchni 73,9 m2, trzy pokoje, łazienka oraz kuchnia połączona z salonem, na podłogach w salonie znajdują się płytki gres natomiast w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myszków

Myszków,śląskie

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na IV piętrze umeblowane. Bardzo atrakcyjne położenie. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

199 000 zł62 m² 3 209,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Luksusowe mieszkanie po generalnym remoncie nie zamieszkane - wszystko nowe. W pełni umeblowana kuchnia i duży pokój. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie internetowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myszków

Myszków,śląskie

178 000 zł72 m² 2 472,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone na II piętrze w bloku IV piętrowym, mieszkanie środkowe, ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Podłogi wyłożone panelami oraz płytkami, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

380 000 zł58 m² 6 608,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne dwupoziomowe własnościowe mieszkanie, położone na piątej i szóstej kondygnacji, luksusowo wykończone w pełni umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja, niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

110 000 zł47 m² 2 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na III piętrze. Niskie koszty utrzymania - własne ogrzewanie gazowe. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Myszków,śląskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jasne, z balkonem , III piętro. Okna plastikowe , panele, kafelki, centralne ogrzewanie.piwnica. Garaż przy bloku(mieszkanie można kupić rownież bez garażu ) w cenę wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

125 000 zł47 m² 2 659,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie czynsz 254 zł z wodą i śmieciami, atrakcyjna lokalizacja, wolne od zaraz. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie, blisko centrum cena do negocjacji. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

158 000 zł68 m² 2 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na parterze, niskie koszty utrzymania, świetnie nadaje się pod działalność. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

68 000 zł36 m² 1 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, mały czynsz, możliwość założenia ogrzewania gazowego. tel. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

76 000 zł37 m² 2 054,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w ocieplonym bloku. Ciche, słoneczne blisko szkoła, przedszkole. Wspólnota mieszkaniowa - mały czynsz. Cena do negocjacji! dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej

Myszków,śląskie

123 000 zł46 m² 2 685,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zakupu mieszkania po malowaniu, z nowymi instalacjami hydraulicznymi i elektrycznymi.Piec jest gazowy dwu-funkcyjny,podłogi drewniane pokryte gumolitem, na sufitach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Myszków,śląskie

143 000 zł60 m² 2 383,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum Myszkowa o powierzchni 60m2, mieszczące się przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

125 000 zł63 m² 1 977,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Przedstawiam ofertę M4 o powierzchni 63,20 m 2, mieszczącego się na 2 piętrze w centrum Myszkowa. Mieszkanie duże, dające poczucie przestrzeni nadające się do wprowadzenia. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

130 000 zł48 m² 2 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje mieszkanie do sprzedania o powierzchni 47,5m² w bloku czteropiętrowym w centrum Myszkowa. Mieszkanie usytuowane na trzecim pietrze, środkowe. Nieruchomość ta posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

125 000 zł54 m² 2 314,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w okolicach centrum miasta Myszków, o powierzchni 45 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym pietrze bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

105 000 zł48 m² 2 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży piękne mieszkanie znajdujące się na parterze w Myszkowie, dzielnica Światowit. Mieszkanie mierzy 48 m 2, jest bardzo ładne, świeżo po remoncie ( nowe okna, parapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Myszków

Myszków,śląskie

85 000 zł52 m² 1 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiamy ofertę do sprzedaży bardzo ładnego M 3 usytuowanego na 2 pietrze w 3 piętrowym apartamentowcu mtbs. Mieszkanie posiada 52 m 2, bardzo ładne, czyste i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Myszków

Myszków,śląskie

165 000 zł93 m² 1 774,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Przedstawiamy ofertę M 4 znajdującego się w kamienicy na dzielnicy Mijaczów w mieście Myszków. Mieszkanie mieści się na parterze w dwupiętrowej powojennej kamienicy. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

100 000 zł47 m² 2 127,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę bardzo ładnego M 3 na 3 piętrze w bloku położonym w centr um Myszkowa. Mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 47 m 2, składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

110 000 zł47 m² 2 320,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży, piękne dwupokojowe mieszkanie własnościowe położone w ścisłym centrum Myszkowa.Mieszkanie mierzy 47,4 mkw i składa się z dwóch pokoi 19 mkw, 11 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

115 000 zł48 m² 2 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania ciche, rozkładowe M 3 o powierzchni 47,5 m 2 na parterze w 4 piętrowym bloku w centrum Myszkowa. Okna pcv, na podłogach lentex, łazienka w płytkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Myszków

Myszków,śląskie

150 000 zł98 m² 1 524,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy piękne mieszkanie dwupoziomowe w bardzo atrakcyjnej dzielnicy miasta Myszkowa. Mieszkanie posiada 98, 4 m 2 powierzchni użytkowej, posiada 3 pokoje, dwie łazienki oraz śliczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

90 000 zł58 m² 1 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy bardzo ładne M 3 po generalnym remoncie na parterze w dwupiętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się w Myszkowie na dzielnicy Światowit i mierzy 45 m 2. Bardzo wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

144 900 zł53 m² 2 733,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu bardzo ładne M 4 położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Myszkowie. Blok usytuowany jest w bardzo atrakcyjnej części centrum miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

80 000 zł36 m² 2 191,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy M3 w Myszkowie na dzielnicy Mijaczów. Mieszkanie mierzy 36,5 m 2, posiada bardzo funkcjonalny układ. Pomieszczenia jasne i dość przestronne. Łazienka bardzo ładna i czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

100 000 zł39 m² 2 590,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M 3 po remoncie w centrum Myszkowa. W pomieszczeniach nowe podłogi, wyremontowana w całości bardzo ładna łazienka, nowe okna pcv, wymieniona instalacja gazowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

105 000 zł46 m² 2 259,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży piękne mieszkanie znajdujące się na parterze w Myszkowie, dzielnica Światowit. Mieszkanie mierzy 46,47 m 2, jest bardzo ładne, świeżo po remoncie ( nowe okna, parapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

109 700 zł54 m² 2 050,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie typu M 4 na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Mijaczów w mieście Myszków. Świetna lokalizacja jest niewątpliwym atutem oferty, bardzo blisko szkoła, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

145 000 zł63 m² 2 305,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę M4 o powierzchni 62,90 m 2 w cichej i spokojnej okolicy w centrum Myszkowa w czteropiętrowym bloku na parterze. Mieszkanie do remontu, posiada wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Myszków

Myszków,śląskie

110 000 zł58 m² 1 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę sprzedaży pięknego M 4 wraz z garażem, znajdującego się około 2 km od centrum miasta Myszków na dzielnicy Mijaczów. Mieszkanie mierzy 58 m 2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

120 000 zł50 m² 2 385,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu bardzo ładne M 4 położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w Myszkowie. Blok usytuowany jest w bardzo atrakcyjnej części centrum miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Myszkowa o pow. 48 m2 na 2 pietrze w bloku. Mieszkanie ustawne z balkonem, na podłogach panele, ściany otynkowane i pomalowane, okna pcv. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myszków

Myszków,śląskie

190 000 zł72 m² 2 638,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

79 500 zł37 m² 2 148,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku w centrum Myszkowa, składa się z dwóch pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

80 000 zł36 m² 2 191,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy mieszkanie M3 o pow. 36.50, mieszkanie znajduje sie na drugim piętrze w dwu piętrowym bloku.Dwa pokoje, kuchnia i łazienka. W mieszkaniu zostały wymienione okna , centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

120 000 zł46 m² 2 637,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,5m2, usytuowane na parterze bloku w centrum Myszkowa. Podłogi wyłożone panelami, na ścianach gładzie.Okna PCV. Opis oferty zawarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

96 000 zł52 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie w bardzo dobrym stanie, panele na podłogach na ścianach gładź gipsowa, okna nowe pcv, na wyposażeniu zostają meble kuchenne. Istnieje możliwość zrobienia ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

110 000 zł48 m² 2 268,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48.5m2, znajdujące się na 4-piętrze w czteropiętrowym bloku. Na podłogach znajdują się panele, łazienka do remontu, kuchnia i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Myszków

Myszków,śląskie

275 000 zł110 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ładne mieszanie o powierzchni 110 m2. Na czwartym pietrze w czteropiętrowym bloku. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia połączona z salonem, 2 łazienki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij