dowolna

Mieszkania w centrum Myszków - Oferty sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Myszków,śląskie

229 000 zł61 m² 3 729,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam mieszkanie 61,4 m2 w centrum Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu duże mieszkanie o powierzchni 61,4m2 w centrum Myszkowa , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Myszków,śląskie

294 000 zł61 m² 4 819,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz dużego mieszkania blisko Centrum? Nie chcesz długo dojeżdżać do pracy bo męczą Cię korki? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Myszków,śląskie

165 600 zł36 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie na 2 piętrze w Myszkowie - Rezerwacja wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Myszków,śląskie

335 000 zł53 m² 6 296,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja, mieszkanie, apartament, 53,12 m2, myszków, jana Pawła II, stan deweloperski, garaż podziemny. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. W celu rezerwacji mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Myszków,śląskie

485 000 zł80 m² 6 081,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja,mieszkanie, apartament, 79,75 m2, myszków, jana Pawła II, stan deweloperski, garaż podziemny. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. 33 lokale o powierzchni od 28,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Pawła II

Myszków,śląskie

185 000 zł29 m² 6 443,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja, mieszkanie, apartament, 29 m2, myszków, jana Pawła II, stan deweloperski, garaż podziemny. Bez prowizji! 10% rabatu dla klientów biura wgn Myszków, na zakup materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Myszków,śląskie

385 000 zł64 m² 6 015,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja, mieszkanie, apartament, 64 m2, myszków, jana Pawła II, stan deweloperski, garaż podziemny. Bez prowizji! 10% rabatu dla klientów biura wgn Myszków, na zakup materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Myszków,śląskie

307 000 zł49 m² 6 265,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja, mieszkanie, apartament, 49 m2, myszków, jana Pawła II, stan deweloperski, garaż podziemny. Bez prowizji! 10% rabatu dla klientów biura wgn Myszków, na zakup materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Myszków,śląskie

360 000 zł59 m² 6 101,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja, mieszkanie, apartament, 59 m2, myszków, jana Pawła II, stan deweloperski, garaż podziemny. Bez prowizji! 10% rabatu dla klientów biura wgn Myszków, na zakup materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Myszków,śląskie

381 500 zł64 m² 5 960,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja, mieszkanie, apartament, 64 m2, 3 pokoje, myszków, jana Pawła II, stan deweloperski, garaż podziemny. Bez podatku pcc. Biuro sprzedaży wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Pawła II

Myszków,śląskie

210 000 zł31 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja, mieszkanie, apartament, 31 m2, myszków, jana Pawła II, stan deweloperski, garaż podziemny. Bez prowizji! 10% rabatu dla klientów biura wgn Myszków, na zakup materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

1 999 zł53 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe komfortowe mieszkanie, 53m2, centrum, myszków. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G Oferujemy Państwu nowe komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem usytuowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Myszków,śląskie

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 46 m2, wysoki standard, ścisłe centrum, myszków, czynsz 160 złotych. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nowy luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Myszków,śląskie

2 000 zł58 m² 34,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w centrum Myszkowa. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu do wynajęcia piękne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na I-piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Myszków,śląskie

220 000 zł51 m² 4 296,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie w Myszkowie. Mieszkanie o powierzchni 51,2 metrów kwadratowych, położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Myszków,śląskie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Myszkowie wysoki standard. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej

Myszków,śląskie

146 000 zł51 m² 2 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie 51m2 w Myszkowie. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 51m2 zlokalizowane w Myszkowie przy ul. Skłodowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

110 000 zł45 m² 2 466,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie w centrum miasta, a jednocześnie w miejscu zielonym, bezpiecznym i cichym. Mieszkanie z garażem. Oferta wysłana z systemu bck Galactica Mieszko.my

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myszków

Myszków,śląskie

1 200 zł34 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy atrakcyjną kawalerkę do wynajęcia z dużym balkonem. Umeblowana kuchnia, łazienka dobrze wyposażona. Istnieje możliwość kupna lodówki i pralki. W cenie najmu opłaty za prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myszków

Myszków,śląskie

125 000 zł64 m² 1 966,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 3-pokoje Myszków Centrum. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64m2 przy ulicy Skłodowskiej w centrum Myszkowa. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myszków

Myszków,śląskie

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy kawalerkę na drugim piętrze z dużym balkonem. Blisko centrum, dworca, szkoły, urzędu, przychodni, kościoła, marketów. Polecamy Oferta wysłana z systemu bck Galactica Mieszko.my

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Myszków,śląskie

60 000 zł39 m² 1 525,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 2- pokoje Myszków-Centrum wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,34m2 znajdujące się na 4-m piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w centrum miasta , które może pełnić funkcje mieszkalną, ale także może spełniać rolę lokalu handlowo- usługowo -biurowego. Polecamy! Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myszków

Myszków,śląskie

950 zł65 m² 14,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy dobrze wyposażone mieszkanie w centrum Myszkowa Oferta wysłana z systemu bck Galactica Mieszko.my

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Myszków,śląskie

110 000 zł45 m² 2 463,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie 44,65m2 Myszków Centrum 2 pokoje. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,65m2 znajdujące się w centrum Myszkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

145 000 zł65 m² 2 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne i duże mieszkanie w centrum miasta. Bardzo dobry rozkład mieszkania, sufity podwieszane, mieszkanie jasne, ciepłe i widokowe. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Serdecznie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

97 000 zł45 m² 2 136,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w centrum miasta, w bardzo dogodnej lokalizacji dla osób nie posiadających własnego środka transportu. W odległości 300m od szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Myszków,śląskie

68 000 zł32 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 1pok (niski czynsz) Myszków. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu 1-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 32m2 zlokalizowane na IV-m piętrze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Myszków,śląskie

150 000 zł67 m² 2 232,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Myszków- centrum, super Lokalizacja. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,20m2 znajdujące się na IV-m piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

99 000 zł48 m² 2 066,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zakupu mieszkania po generalnym remoncie, położone w ścisłym centrum Myszkowa z rozległym widokiem na miasto. W promieniu 200 metrów sklepy, dworzec pkp, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myszków

Myszków,śląskie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania mieszkanie W centrum myszkowa o pow. 59,5m2, w pełni umeblowane (możliwa opcja nieumeblowana), w pełni wyposażone. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

99 900 zł38 m² 2 649,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie wykończone mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Ściany gipsowane, sufity podwieszane z podświetleniem, estetyczna szafa w zabudowie. Wymienione instalacje elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

850 zł70 m² 12,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie blisko ścisłego centrum Myszkowa, mimo to bardzo ciche. Całkowicie umeblowane. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucharskiego

Myszków,śląskie

82 000 zł35 m² 2 322,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zakupu mieszkania położonego w centrum Myszkowa.Mieszkanie posiada nowe plastikowe okna,wraz z wymienionymi parapetami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.Jest duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

100 000 zł48 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-3 w centrum Myszkowa na 4 piętrze z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia. Okna pcv, na ścianach tapeta, duży balkon. Cena do negocjacji. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo ładnie położone blisko centrum. Sprzedawane z kompletnym wyposażeniem, remont generalny przeprowadzony 2 lata temu. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myszków

Myszków,śląskie

178 000 zł72 m² 2 472,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone na II piętrze w bloku IV piętrowym, mieszkanie środkowe, ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Podłogi wyłożone panelami oraz płytkami, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie, blisko centrum cena do negocjacji. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Myszków,śląskie

143 000 zł60 m² 2 383,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum Myszkowa o powierzchni 60m2, mieszczące się przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

125 000 zł63 m² 1 977,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Przedstawiam ofertę M4 o powierzchni 63,20 m 2, mieszczącego się na 2 piętrze w centrum Myszkowa. Mieszkanie duże, dające poczucie przestrzeni nadające się do wprowadzenia. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

130 000 zł48 m² 2 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje mieszkanie do sprzedania o powierzchni 47,5m² w bloku czteropiętrowym w centrum Myszkowa. Mieszkanie usytuowane na trzecim pietrze, środkowe. Nieruchomość ta posiada dwa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij