dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Myszków - Lista ofert

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Myszków,śląskie

380 000 zł59,30 m² 6 408,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W tarasowcach 60M2 myszków. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu piękne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na I-m piętrze przy ulicy Sikorskiego w Tarasowcach, w II-.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Myszków,śląskie

319 000 zł53,50 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 53m2 przy Wierzchowinie w Myszkowie. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m?, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

2 500 zł53,40 m² 46,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Sikorskiego w Myszkowie. Lokal dwa lata temu przeszedł generalny remont i został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

273 333 zł112 m² 2 440,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 93,08 m , położone na parterze przy ul. Pułaskiego w Myszkowie. Lokal jest stale wynajmowany, co czyni go gotową inwestycją przynoszącą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

340 000 zł52,10 m² 6 525,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,1 m , składające się z 3 pokoi, zlokalizowane w Myszkowie przy ul. Kwiatkowskiego. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę, mieszkanie ok 46 mkw, piętro 3/4, duży balkon, myszków, leśna. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie usytuowane w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2, które mieści się na 4 piętrze przy ul. Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m , położone na 4. piętrze w budynku przy ul. 11 Listopada 11. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

429 000 zł61,80 m² 6 941,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego można wejść bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość została zaprojektowana z naciskiem na funkcjonalność, nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,52 m , położone w dogodnej lokalizacji w Myszków przy ul. Pułaskiego. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

205 000 zł61,30 m² 3 344,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,3 m położone w starszym, solidnym bloku w miejscowości Myszków , na ogrodzonym, wspólnym terenie zielonym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Myszków,śląskie

230 000 zł33 m² 6 906,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 33,3 m , położona na czwartym piętrze w centrum miasta, przy ul. Wyszyńskiego w Myszkowie. Mieszkanie w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

250 000 zł50 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze przy ul. 11 listopada w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Myszków,śląskie

349 000 zł63 m² 5 575,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje, 349 000 zł - mieszkanie gotowe do zamieszkania, myszków, ul. Sikorskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie 349 000 zł, położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Myszków,śląskie

359 000 zł52 m² 6 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję przytulne i bardzo zadbane mieszkanie zlokalizowane w mieście Myszków, przy ulicy Sikorskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, bliskość usług oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

259 000 zł62 m² 4 190,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym przy ul. Kościuszki w Myszkowie. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalny układ, dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

325 000 zł74 m² 4 415,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,6 m , zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. Sikorskiego w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Myszków,śląskie

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 16.02.2026 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na parterze przy ul. Pułaskiego w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myszków

Myszków,śląskie

340 000 zł73 m² 4 657,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73m2, lokalizowane na pierwszym piętrze przy ul. 11 listopada w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myszków

Myszków,śląskie

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2, zlokalizowana na trzecim pietrze przy ul. Leśnej w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stawowa

Myszków,śląskie

164 900 zł23 m² 7 077,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupujących! Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem - Myszków, ul. Stawowa 2 Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 23,3 m , położoną w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Myszków,śląskie

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Oto idealna propozycja - komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 4. piętrze w Myszkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myszków

Myszków,śląskie

389 000 zł72 m² 5 380,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,3 m2, które mieści się na 3 piętrze przy ul. Sikorskiego w Myszkowie. W skład mieszkania wchodzą: pokój, pokój, sypialnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Myszków,śląskie

210 000 zł36 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Manufaktura nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Myszkowie. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Myszków,śląskie

279 000 zł54 m² 5 147,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, które mieści się na 4 piętrze przy ul. Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Myszków,śląskie

230 000 zł59 m² 3 917,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bez nakładów finansowych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,71 m2 mieszczące się na 1 piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Myszków,śląskie

271 000 zł55 m² 4 945,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,8 m2, które mieści się na 4 piętrze przy ul. Spółdzielczej w Myszkowie. W skład mieszkania wchodzą: korytarz, salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Myszków,śląskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta! Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Myszkowa .Nieruchomość 51 m2 posiada : - słoneczny salon z balkonem - pokój dziecięcy -sypialnia -przestronny hol -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myszków

Myszków,śląskie

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie - doskonała lokalizacja Charakterystyka mieszkania Ciepłe i suche mieszkanie otoczone z każdej strony innymi lokalami, co zapewnia doskonałą izolację termiczną. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Sikorskiego 51b w Myszkowie. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Myszków,śląskie

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż Myszków, centrum miasta 2 pokojowe z balkonem Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 2. piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Myszków,śląskie

189 000 zł80 m² 2 359,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,1 m2, które mieści się na pierwszym piętrze przy ul. Pułaskiego w Myszkowie. Lokal składa się z: - korytarz. - pokój. - pokój. - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Myszków,śląskie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupujących! Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem - wyższy parter, ul. Wyszyńskiego, myszków Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Myszków,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rozkład pomieszczeń: - przedpokój - Pokój połączony z kuchnią - Sypialnia - Łazienka Media: - prąd - Woda i kanalizacja miejska - Ogrzewanie miejskie - Ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Myszków,śląskie

255 000 zł48 m² 5 309,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3 m2, które mieści się na 2 piętrze przy ul. Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej

Myszków,śląskie

279 000 zł46 m² 6 091,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, które mieści się na 1 piętrze przy ul. Skłodowskiej w Zawierciu. W skład mieszkania wchodzą: pokój, pokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Myszków,śląskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2, które mieści się na 4 piętrze przy ul. Spółdzielczej w Myszkowie. W skład mieszkania wchodzą: - korytarz, - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Myszków,śląskie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę, mieszkanie po remoncie, zielona okolica, 54 m2, myszków, sucharskiego. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Myszków,śląskie

420 000 zł73 m² 5 753,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy duże, słoneczne, 4 pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul Sikorskiego w Myszkowie.Mieszkanie środkowe - ciepłe. W lokalu znajdują się szafy zabudowane. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Myszków,śląskie

295 000 zł53 m² 5 553,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na parterze, 3 pokoje. W bloku po termomodernizacji. Wszędzie blisko. Spokojnie. Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 15,6 m.kw pokój 7,84 m.kw pokój 10,04 m.kw kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Myszków,śląskie

267 000 zł36 m² 7 375,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie w centrum Myszkowa. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu dworzec kolejowy, sklepy oraz przedszkole i szkoły. Mieszkanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij