Mieszkanie Myszków
Myszków, śląskie
- 2 500 zł
- 53,40 m²
- 46,82 zł/m²
Miłosz Gordel
Skontaktuj się
Mieszkanie Myszków
Myszków, śląskie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Mieszkanie Myszków
Zaktualizowane: 17 maja 2026
2 500 zł 53,40 m² 46,82 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
parter/4
2
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
-Stan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 53,40 m², 2 pokoje
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Zboralscy Group Realty, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: ZG540753
Lokalizacja
- Adres: Myszków, myszkowski, śląskie
Opis nieruchomości
Oferujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Sikorskiego w Myszkowie. Lokal dwa lata temu przeszedł generalny remont i został wykończony w wysokim standardzie, co gwarantuje wygodę oraz estetykę codziennego użytkowania.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. (...)
530 290...
530 290 047