dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Myszków

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

374 000 zł58 m² 6 448,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na parterze dwupiętrowego bloku w centrum Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy mieszkanie o powierzchni 58 m2 w tym piwnica o powierzchni 7.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Myszków,śląskie

380 000 zł59,30 m² 6 408,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W tarasowcach 60M2 myszków. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu piękne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na I-m piętrze przy ulicy Sikorskiego w Tarasowcach, w II-.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Myszków,śląskie

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:877 m²

Na sprzedaż, dom 220 m2 z lokalem usługowym, centrum, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom usytuowany przy ulicy 1 maja w Myszkowie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Myszków,śląskie

319 000 zł53,50 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 53m2 przy Wierzchowinie w Myszkowie. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m?, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerka, M1, 30m2 Myszków. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 w ścisłym centrum miasta Myszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

2 500 zł53,40 m² 46,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Sikorskiego w Myszkowie. Lokal dwa lata temu przeszedł generalny remont i został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom wolnostojący Myszków

Myszków,śląskie

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedam, komfortowy dom, gotowy do zamieszkania, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni całkowitej około 200 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 500 m² 139,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:70 m²

**leśna enklawa w mieście - działka 2 500 m z domem | Myszków, ul. Szpitalna** Są miejsca, które trudno opisać jednym zdaniem bo łączą w sobie spokój lasu, przestrzeń i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Myszków

Myszków,śląskie

1 243 000 zł172,22 m² 7 217,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. 8 marca w Myszkowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

273 333 zł112 m² 2 440,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 93,08 m , położone na parterze przy ul. Pułaskiego w Myszkowie. Lokal jest stale wynajmowany, co czyni go gotową inwestycją przynoszącą.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł686 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 514 m²

Sprzedam, budynek 686 m2, utwardzona działka 4 514 m2, 5pu2, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52,10 m² 6 525,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,1 m , składające się z 3 pokoi, zlokalizowane w Myszkowie przy ul. Kwiatkowskiego. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 044 m² 117,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Myszkowie przy ul. Murarskiej. Nr działki: 4546/4, obręb: myszków Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Traugutta

Myszków,śląskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Myszkowa przy ul. Traugutta. Budynek o powierzchni użytkowej 171 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł107 m² 2 794,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sprzedam lokal użytkowy 107m2, myszków wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy o pow.107 m2, zlokalizowany Myszkowie, w dzielnicy Mijaczów. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Myszków

Myszków,śląskie

180 000 zł2 824 m² 63,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Myszkowie w rejonie ulicy Krótkiej oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Myszków

Myszków,śląskie

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok 100 m2 w Myszkowie. Usytuowany jest na działce o powierzchni 700 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Błotna

Myszków,śląskie

185 000 zł1 140 m² 162,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę zagrodową 1140 m2,Myszków ul Błotna. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usytuowana w bardzo cichej i spokojnej okolicy Myszkowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja Wyjątkowy dom w Myszkowie - stwórz swoją wymarzoną przestrzeń. Prezentujemy ofertę sprzedaży solidnego, wolnostojącego domu o powierzchni 120 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Myszków

Myszków,śląskie

276 000 zł94 m² 2 936,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Sprzedam dom w zacisznym zakątku Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 94 m2 posadowiony na działce o powierzchni około 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł211 m² 1 658,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Myszków, ul. Wyzwolenia Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Myszkowa, przy ul. Wyzwolenia. Nieruchomość po modernizacji, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł909 m² 132,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 908 m2 w centrum Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu urokliwą działkę budowlaną w Myszkowie na Jurze Krakowsko -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka przemysłowa Myszków

Myszków,śląskie

2 000 000 zł156 575 m² 12,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o imponującej powierzchni ponad 15 ha, zlokalizowany w Myszkowie, w dzielnicy Światowit. Teren znajduje się w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Myszków

Myszków,śląskie

6 000 zł500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wynajmę obiekt 500m2 z mieszkaniami dla pracowników, produkcja, magazyn, mieszkania, strefa przemysłowa, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu obiekt usytuowany w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Myszków,śląskie

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Szukasz nieruchomości, która daje coś więcej niż standardowy dom? Ta oferta to połączenie komfortowej przestrzeni mieszkalnej z możliwością prowadzenia działalności w tym samym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

274 300 zł1 103 m² 248,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, mieszczącą się w Myszkowie przy ul. Strażackiej o powierzchni 1103 m2. Ważne informacje o nieruchomości: działki: - działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł73 m² 3 397,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej lokalizacji mieszkanie w bloku w Myszkowie przy ul. Skłodowskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, szkoła, przedszkola , apteka, poczta, sklepy, markety , blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

299 000 zł220 m² 1 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok 250 m2 w Myszkowie. Usytuowany jest na działce o powierzchni 772 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Myszków

Myszków,śląskie

6 900 000 zł250 m² 27 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam, stacja paliw, orlen, roi 12%, myszków, szybki zwrot z inwestycji. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowy, dochodowy biznes jakim jest świetnie prosperująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę, tanio, mieszkanie po generalnym remoncie, 1450 złotych miesięcznie, 38,5m2, myszków, będusz. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu nowe, umeblowane mieszkanie na wynajem usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę, mieszkanie ok 46 mkw, piętro 3/4, duży balkon, myszków, leśna. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie usytuowane w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kopernika

Myszków,śląskie

12 zł/m²223,38 m² 2 681 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale w budynku magazynowym usytuowanym w Myszkowie przy ul. Kopernika na działce o nr.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2, które mieści się na 4 piętrze przy ul. Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie 2 pokoje Myszków 47m2. Wgn Nyszków Oferujemy Państwu piękne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na I-m piętrze przy ulicy Wolności w II- kondygnacyjnym bloku tylko z 4.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł4 496 m² 103,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną przy ul.Kościuszki w Myszkowie o powierzchni 4496 m2. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 4496 m2.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł6 274 m² 29,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładną ogrodzoną działkę w Myszkowie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu bardzo ładnie położoną ogrodzoną działkę w Myszkowie o powierzchni 6274 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 999 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wygodna działka budowlana! | Myszków ul. Boczna zadzwoń:   Współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Myszków

Myszków,śląskie

3 950 000 zł26 000 m² 151,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny w Myszkowie. Działka o powierzchni 2,68 ha, dojazd asfaltowy z 2 stron, teren utwardzony i ogrodzony. Nieruchomość dochodowa, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Myszków,śląskie

550 000 zł6 200 m² 88,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę Inwestycyjną 6200m2. Teren idealnie nadający się pod hale, magazyny, bazę transportową. Kształt działki (front 29m) pozwala na zaplanowanie zaplecza wraz z wjazdem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł590 m² 10,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

Wynajmę, hala, magazyn, strefa przemysłowa, myszków. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu na wynajem dużą halę magazynową o powierzchni około 590 m2 usytuowaną.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij