dowolna

Nieruchomości Myszków - Oferty sprzedaży nieruchomości

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedam, komfortowy dom, gotowy do zamieszkania, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni całkowitej około 200 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w Myszkowie przy ul. Pięknej - idealna dla osób szukających ciszy, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie z dobrym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 140 m² 162,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę zagrodową 1140 m2,Myszków ul Błotna. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usytuowana w bardzo cichej i spokojnej okolicy Myszkowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł120 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:584 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, zaprojektowany i wykończony z najwyższą dbałością o detale. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę oraz funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok 100 m2 w Myszkowie. Usytuowany jest na działce o powierzchni 700 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

182 500 zł1 460 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone w spokojnej i zielonej części Myszkowa przy ul. Dworskiej. Nieruchomości znajdują się na uboczu miasta, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:872 m²

Prezentuję komfortowy i przestronny dom o powierzchni użytkowej 155 m , położony w niezwykle atrakcyjnej części Myszkowa, tuż przy kompleksie wypoczynkowym Dotyk Jury. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Myszków,śląskie

230 000 zł33 m² 6 906,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 33,3 m , położona na czwartym piętrze w centrum miasta, przy ul. Wyszyńskiego w Myszkowie. Mieszkanie w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

250 000 zł50 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze przy ul. 11 listopada w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Myszków,śląskie

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak z 1978 roku, położony w spokojnej i rodzinnej części Myszkowa, wśród zadbanych domów jednorodzinnych. Nieruchomość wymaga remontu, ale jej solidna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Myszków,śląskie

239 000 zł50 m² 4 742,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,4m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Sikorskiego w Myszkowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Myszków,śląskie

349 000 zł63 m² 5 575,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje, 349 000 zł - mieszkanie gotowe do zamieszkania, myszków, ul. Sikorskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie 349 000 zł, położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myszków

Myszków,śląskie

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 60 m , położony w Myszkowie przy ul. Leśnej. Nieruchomość stanowi świetną alternatywę dla mieszkania - idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

389 000 zł190 m² 2 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Sprzedam dom wolnostojący w Myszkowie. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom o powierzchni 190 m2 posadowiony na ogrodzonej w całości działce o powierzchni 936 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jedwabna

Myszków,śląskie

618 800 zł130 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący z dodatkowym budynkiem mieszkalnym, zlokalizowany w Myszkowie przy ul. Jedwabnej w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, blisko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Myszków,śląskie

448 000 zł106 m² 4 213,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Oferujemy do sprzedaży segment w zabudowie blizniaczej, położony w Myszkowie przy ul. Słowackiego. Kameralne osiedle domów blizniaczych i jednorodzinnych, blisko ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Piękna

Myszków,śląskie

155 000 zł3 838 m² 40,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z obu stron ma dostęp do drogi, idealna do podziału na dwie. Jest wąska ale na takiej powierzchni sąsiedzi budują domy. Zabudowania z dostępem do mediów bliżej niż 50 m. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

739 000 zł102 m² 7 245,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam komfortowy dom w cichej , spokojnej dzielnicy Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy Państwu dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 93 m2. posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

549 000 zł121 m² 4 537,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Okazja! Sprzedam dom z dodatkowym zapleczem na punkt usługowy w centrum Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom o powierzchni 121 m2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Myszków,śląskie

189 000 zł36 m² 5 205,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Myszkowie. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Myszków,śląskie

359 000 zł52 m² 6 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję przytulne i bardzo zadbane mieszkanie zlokalizowane w mieście Myszków, przy ulicy Sikorskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, bliskość usług oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielna

Myszków,śląskie

109 000 zł88 m² 1 238,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:196 m²

Marzysz o domu, który możesz urządzić dokładnie według własnego gustu i potrzeb? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentuję dom o powierzchni 88 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Astrów

Myszków,śląskie

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Plac Sportowy

Myszków,śląskie

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 130 m , położony w dzielnicy Mrzygłód, ul. Plac Sportowy. Nieruchomość usytuowana jest na ustawnej działce o powierzchni 1077.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Myszków

Myszków,śląskie

89 000 zł544 m² 163,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki, na której możesz od razu zacząć budowę? 544 m w Myszkowie, z pełnym dostępem do mediów i wygodnym dojazdem - idealna propozycja dla rodzin i osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ceramiczna

Myszków,śląskie

548 000 zł128 m² 4 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Oferuję do sprzedaży dom w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Prosta bryła prezentuje się w oprawie jasnego tynku z okładziną w kolorze złotej sosny. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myszków

Myszków,śląskie

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

To nie jest zwykła oferta. To jest nieruchomość dla osób, które nie szukają domu tylko przestrzeni do życia na najwyższym poziomie. Prezentujemy wyjątkową willę o powierzchni użytkowej 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

448 000 zł106 m² 4 213,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny segment bliźniaka | Myszków Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej, położony w Myszkowie - w otoczeniu inwestycji domów jednorodzinnych i bliźniaczych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Myszków,śląskie

49 000 zł569 m² 86,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 569 m2, która mieści się w Myszkowie przy ul. 8 marca, informacje O nieruchomości: - kształt: nieregularny. - teren płaski. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olszowa

Myszków,śląskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o domu, do którego możesz wprowadzić się od zaraz, bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Prezentuję komfortowy i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Myszków,śląskie

10 000 000 zł15 000 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni łącznej 15000m2! Możliwość zakupu części nieruchomości! Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Myszkowa jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

259 000 zł62 m² 4 190,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym przy ul. Kościuszki w Myszkowie. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalny układ, dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

325 000 zł74 m² 4 415,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,6 m , zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. Sikorskiego w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Myszków

Myszków,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Myszków,śląskie

330 000 zł160 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Sprzedam dom 160m2 Myszków. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Myszkowie przy ulicy 1 Maja. Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Myszków,śląskie

415 000 zł59 m² 6 998,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W tarasowcach 60M2 myszków. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu piękne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na I-m piętrze przy ulicy Sikorskiego w Tarasowcach, w II-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Myszków,śląskie

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 16.02.2026 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na parterze przy ul. Pułaskiego w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myszków

Myszków,śląskie

340 000 zł73 m² 4 657,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73m2, lokalizowane na pierwszym piętrze przy ul. 11 listopada w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Myszków,śląskie

190 000 zł36 m² 5 232,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Myszków,śląskie

345 000 zł145 m² 2 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Rezerwacja Prezentujemy Państwu przestronny, dwupiętrowy dom z możliwością zamieszkania przez dwie rodziny, położony w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Krótkiej. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Pohulańska

Myszków,śląskie

179 000 zł3 667 m² 48,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana (plan) nr 10316/1,2,3 o pow. 3667m2 w Myszkowie ul. Pohulańska (cz-wa - 40km, k-ce - 50km) - Identyfikator działki 241901_1.0005.10316/1,2,3 W planie zagospodarowania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij