dowolna

Nieruchomości Myszków - Oferty sprzedaży nieruchomości

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

779 000 zł388 m² 2 007,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 418 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferta sprzedaży domu w bardzo dobrej lokalizacji w Myszkowie. Duża działka o ładnej szerokości ok. 32 m. o powierzchni 2418 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 144 m² 31,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w Myszkowie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu działkę rolną o powierzchni 1144 m2 Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł7 468 m² 40,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę Myszków Ciszówka 7500m2. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną przy ulicy Cichej w Myszkowie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł140 m² 3 457,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 140m2 w Myszkowie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane na II-m piętrze przy ulicy Pułaskiego. Prezentowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 790 000 zł2 170 m² 1 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest nieruchomość komercyjna o powierzchni całkowitej 2170 m , zlokalizowana w Myszkowie przy ul. Słowackiego 77 - jednej z głównych arterii miasta. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**przestronne mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wygospodarowania 3 pokoi - ul. 1 maja 118, myszków!** Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,55 m (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny 135,5m2 w Myszkowie - Nowej wsi. Ogromnym atutem budynku jest to, że został zaprojektowany i wybudowany w sposób, dzięki któremu.

Szczegóły ogłoszenia

1 243 000 zł172,22 m² 7 217,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. 8 marca w Myszkowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

795 555 zł112,50 m² 7 071,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w Myszkowie przy ul. Ceramicznej - idealny dla osób poszukujących wygody, prywatności oraz spokojnej okolicy do życia.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł26 000 m² 151,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny w Myszkowie. Działka o powierzchni 2,68 ha, dojazd asfaltowy z 2 stron, teren utwardzony i ogrodzony. Nieruchomość dochodowa, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł96 m² 2 385,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 939 m²

Sprzedam, dom 96 m2, działka 1939 m2, myszków, kolejowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż dom do generalnego remontu usytuowany w Myszkowie przy ulicy Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł686 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 514 m²

Sprzedam, budynek 686 m2, utwardzona działka 4 514 m2, 5pu2, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł6 200 m² 88,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę Inwestycyjną 6200m2. Teren idealnie nadający się pod hale, magazyny, bazę transportową. Kształt działki (front 29m) pozwala na zaplanowanie zaplecza wraz z wjazdem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł120 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Sprzedam dom w centrum Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom o powierzchni 120 m2 , posadowiony na działce o powierzchni 1238 m2 zlokalizowany w Myszkowie.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł231 m² 2 043,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Super okazja! Sprzedam dom wolnostojący z dużym potencjałem w centrum Myszkowa. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 230 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł884 m² 247,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 884 m2, położona przy ul. Azaliowej w Myszkowie. To doskonała propozycja zarówno dla osób prywatnych planujących budowę domu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł200 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam, dom dwurodzinny, 200 m2, solary, bajeczna okolica, myszków, siewierz. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł148 m² 4 385,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:477 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 128,36m2 znajdujący się w Myszkowie przy ulicy Zielonej. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,40 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 przerobione na M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 50,4 m2 położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:922 m²

Sprzedam Kamienica Myszków 300m2. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu przedwojenną kamienicę zlokalizowaną przy ulicy 1 Maja. Prezentowana 3-kondygnacyjna kamienica składa się.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł94 m² 2 936,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Sprzedam dom w zacisznym zakątku Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 94 m2 posadowiony na działce o powierzchni około 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł156 575 m² 12,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o imponującej powierzchni ponad 15 ha, zlokalizowany w Myszkowie, w dzielnicy Światowit. Teren znajduje się w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł15 000 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni łącznej 15000m2! Możliwość zakupu części nieruchomości! Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Myszkowa jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 500 m² 139,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:70 m²

**leśna enklawa w mieście - działka 2 500 m z domem | Myszków, ul. Szpitalna** Są miejsca, które trudno opisać jednym zdaniem bo łączą w sobie spokój lasu, przestrzeń i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 330 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Myszkowie przy ulicy Żareckiej, o powierzchni 5330 m2. Działka : o pow. 5330 m2. Wymiary : 25m x 188m media.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52,10 m² 6 525,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,1 m , składające się z 3 pokoi, zlokalizowane w Myszkowie przy ul. Kwiatkowskiego. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 134 m , położony w Myszkowie - Osińska Góra. Rozkład pomieszczeń: parter: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł790 m² 1 392,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

Sprzedam, hala, magazyn, strefa przemysłowa, myszków. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferta na wyłączność: sebastian Jagusiak tel.   Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą halę magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł421 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w Myszkowie. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu działkę rolną o powierzchni 420 m2 Dojazd do działki drogą drogą utwardzoną. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 792 m² 86,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Myszków, dzielnica Nowa Wieś ul. Górnicza. Działka: powierzchnia: 1792 m2 Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł769 m² 188,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 769 m , położona w Myszkowie przy ul. B. Prusa. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta , co stwarza dogodne warunki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł190 m² 3 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:877 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 190 m2, znajdujący się w miejscowości Myszków, powiat Myszkowski. Usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł181 m² 4 861,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

Okazja! Sprzedam komfortowy dom w spokojnej dzielnicy Myszkowa na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu komfortowy dom o powierzchni 180 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł108 m² 2 768,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu budynek mieszkalny z częścią gospodarczą, wolnostojący znajdujący się w miejscowości Myszków, powiat myszkowski dzielnica/ulica.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł3 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**działka budowlana - ul. Błotna - tuż obok Szpitalnej, myszków Spokojna okolica, świetna lokalizacja** Na sprzedaż działka niezabudowana o przeznaczeniu pod zabudowę jednorodzinną, położona.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom w Myszkowie - stwórz swoją wymarzoną przestrzeń. Prezentujemy ofertę sprzedaży solidnego, wolnostojącego domu o powierzchni 120 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 632 m² 75,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż, działka budowlana, 2632 m2, myszków, ul Cicha. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usytuowaną w jednej z najpiękniejszych dzielnic Myszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

273 333 zł112 m² 2 440,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 93,08 m , położone na parterze przy ul. Pułaskiego w Myszkowie. Lokal jest stale wynajmowany, co czyni go gotową inwestycją przynoszącą.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł64 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie, 3 pokoje, 63,51 m2, piwnica 12 m2, piętro 2/2, centrum, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 999 m² 44,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, duża działka, 3999m2, bajeczna okolica, myszków, smudzówka. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę usytuowaną w jednej z najbardziej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij